Jan Patecki i Michał "Bagietka" Gorzelańczyk zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Patecki vs Bagietka Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Patecki vs Bagietka na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Patecki vs Bagietka

Kursy na walkę Patecki vs Bagietka, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, pierwotnie faworytem był Patecki, jednak im bliżej gali, tym szanse Bagietki rosły. Aktualnie kurs na faworyta wynosi 1.65, z kolei wygrana Gorzelańczyka została oszacowana na kurs 1.98.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Patecki vs Bagietka

Typy na walkę Patecki vs Bagietka, czyli kto wygra ten pojedynek? O obu zawodnikach kompletnie nic nie wiadomo, poza tym, że Patecki jest znacznie młodszy od swojego oponenta. Bagietka miał się bić na gali Royal Division, ale ostatecznie do jego debiutanckiego pojedynku nie doszło. Czy to oznacza, że posiada większy staż treningowy od rywala? Wszystkiego dowiemy się podczas walki na gali Prime Show MMA 2, gdyż na ten moment wiadomo tyle, co nic.