Nitro i Xayoo zmierzą się na gali FAME MMA 14. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Nitro vs Xayoo FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Nitro vs Xayoo na gali FAME MMA 14 przygotował oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Nitro vs Xayoo dostępne są w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Któremu z zawodników bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Nitro vs Xayoo

Kursy na walkę Nitro vs Xayoo wskazują na to, że faworytem tego starcia jest drugi z zawodników, czyli popularny streamer z Twitcha. Kurs na jego wygraną wynosi 1.30, z kolei triumf jego rywala został oszacowany na kurs 3.00. Dla wielu z pewnością może to być sporą niespodzianką, że debiutant jest w tym zestawieniu tak dużym faworytem.

Nitro co prawda ma za sobą debiut w FAME MMA na gali z numerem 13, ale w walce wieczoru przegrał z Unboxallem po emocjonującej, ale bardzo słabej walce. Z racji tego, że gale FAME MMA 13 i 14 dzieli krótki okres, wszystko wskazuje na to, że jeśli Xayoo opanował podstawy walki w stójce, powinien poradzić sobie w debiucie ze swoim rywalem.

Typy Nitro vs Xayoo

Typy Nitro vs Xayoo, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? O Xayoo nie wiadomo zbyt wiele. O Nitro wiadomo, że nie potrafi zbyt wiele. Co prawda jest odporny na ciosy, ale to był jego główny atut w walce z Unboxallem. Pytanie więc, jak ze stresem wynikającym z debiutu poradzi sobie Xayoo. I jak on stoi z kondycją, gdyż do tej pory również nie prowadził szczególnie sportowego życia.

Zobacz także - kim jest Xayoo?

Na papierze faworytem jest więc Xayoo, ale przed walką Nitro vs Unboxall wszyscy stawiali na tego pierwszego, więc kto wie - może Sergiusz Górski tym razem zaskoczy z pozycji underdoga?