Walka Nitro vs Unboxall będzie walką wieczoru gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy i zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Nitro vs Unboxall FAME MMA 13

Zakłady bukmacherskie Nitro vs Unboxall na FAME MMA 13, czyli gdzie można typować główne wydarzenie całej gali? Podobnie jak to miało miejsce przy okazji poprzednich gal FAME MMA, również pierwsze wydarzenie tej organizacji w 2022 roku można obstawić w firmie Betlic, która jest oficjalnym sponsorem największej polskiej federacji typu freak fight. Kto jest więc faworytem walki Nitro vs Unboxall?

Zobacz także – kod promocyjny Betclic.

Kursy Nitro vs Unboxall FAME MMA 13

Kursy na walkę Nitro vs Unboxall na FAME MMA 13 znajdziemy w zakładce Sztuki Walki na stronie lub w aplikacji mobilnej Betlic. Bukmacherzy uważają, że faworytem tego starcia jest Sergiusz Górski, czyli popularny Nitro. Kurs na jego wygraną wynosi 1.55, podczas gdy triumf Unboxalla oszacowano na 2.20. Skąd takie kursy? Jeśli wierzyć obu zawodnikom, wychodzi na to, że Nitro trenuje... miesiąc dłużej od swojego przeciwnika. Dla obu zawodników będzie to jednak debiut, o umiejętnościach obu wiadomo tyle, co nic, więc tak naprawdę trudno przewidzieć, kto jest faworytem walki wieczoru gali FAME MMA 13.

Typy Nitro vs Unboxall FAME MMA 13

Typy Nitro vs Unboxall na FAME MMA 13, czyli... jeden wielki znak zapytania. Nitro podobno trenuje dłużej, ale po drodze złapał koronawirusa, więc był wyłączony z treningów przez dłuższy czas. Z kolei Unboxall ma przewagę warunków fizycznych nad swoim przeciwnikiem - jest od niego kilka centymetrów wyższy. Przypomnijmy, że będzie to walka na zasadach kickboxingu, więc warunki fizyczne w walce debiutantów mogą odegrać sporą rolę. Nic więc dziwnego, że gracze Betclic, w starciu dwóch debiutantów, o których umiejętnościach stójkowych nic nie wiadomo, kierują się swoimi typami w stronę underdoga.