Neffati Brothers i Warjat&Woźniak zmierzą się na gali FAME MMA 15. Który z duetów jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak

Kursy na Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak, czyli który z duetów jest faworytem tego ciekawie zapowiadającego się starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają braciom Neffati. Kurs na ich wygraną wynosi bowiem 1.25, z kolei triumf pary Warjat&Woźniak został oszacowany na 3.30.

Typy Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak

Typy na Neffati Brothers vs Warjat&Woźniak, czyli który z duetów wygra ten pojedynek i... o co w tym tak naprawdę chodzi? Pojedynek odbędzie się w formule 2 vs 2 - bracia Neffati zmierzą się z Warjatem Radkiem i Patrykiem Woźniakiem. Jeśli dobrze przekazano zasady, w sytuacji, w której w klatce zostanie po jednym z zawodników z każdego duetu, toczą oni dalszą walkę 1 vs 1.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Pojedynek zapowiada się więc całkowicie nieprzewidywalnie. Nie widzieliśmy w klatce braci Neffatich, nie wiemy, co potrafią Warjat Radek i Woźniak. Czekamy!