Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula po raz drugi zmierzą się w FAME MMA - tym razem na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem rewanżu, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Murański vs Tańcula 2 FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na drugą walkę Murański vs Tańcula dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Murański vs Tańcula 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Murański vs Tańcula 2

Kursy na Murański vs Tańcula 2, czyli który z zawodników jest faworytem rewanżowego starcia? Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwszej walki, tak samo teraz faworytem jest znacznie młodszy Tańcula. Kurs na jego wygraną wynosi 1.25, z kolei wygrana Murańskiego została oszacowana na kurs 3.30.

Typy Murański vs Tańcula 2

Typy na Murański vs Tańcula 2, czyli który z zawodników wygra rewanż? Pierwszy pojedynek przebiegał pod dyktando Tańculi, który przez kilka rund konsekwentnie rozbijał starszego rywala. Trzeba jednak pamiętać, że Murański przystąpił do tej walki z licznymi kontuzjami. Jak twierdzi, tym razem jest w znacznie lepszej formie fizycznej. Podobnie jak pierwszy pojedynek, również rewanż odbędzie się w słynnej klatce rzymskiej.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Podobnie jak przy pierwszym pojedynku, tak również teraz kluczowa może być otoczka wokół tej walki. Panowie się nie lubią, a na FAME MMA 15 Tańcula wcześniej zawalczy z... synem Jacka Murańskiego, czyli Mateuszem. Duże znacznie będzie miał więc przebieg pierwszej walki i tego, jak syn poradzi sobie z Tańculą. Będzie się działo!