Jacek Murański i Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak zmierzą się na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Murański vs Szalony Reporter FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Murański vs Szalony Reporter dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Murański vs Szalony Reporter znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Murański vs Szalony Reporter

Kursy na Murański vs Szalony Reporter, czyli który z zawodników jest faworytem tego ciekawie zapowiadającego się starcia? Bukmacherzy minimalnie większe szanse na triumf dają Murańskiemu. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.60, z kolei triumf Matysiaka został oszacowany na 2.10.

Typy Murański vs Szalony Reporter

Typy na Murański vs Szalony Reporter, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Przede wszystkim należy wyjaśnić, że Murański przystąpi do tego pojedynku bezpośrednio po walce z Arkadiuszem Tańculą - jeśli będzie zdolny do kolejnej walki. Szalony Reporter będzie miał więc z pewnością przewagę nad swoim rywalem, jeśli chodzi o kondycję.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Problem w tym, że Szalony Reporter, sugerując się jego wpisami na Instagramie, treningi MMA rozpoczął stosunkowo niedawno, bo w czerwcu 2022 roku. Czy to wystarczy na Starego Murana?