Mateusz "Muran" Murański i Arkadiusz Tańcula po raz drugi zmierzą się w FAME MMA - tym razem na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem rewanżu, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Muran vs Tańcula 2 FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na drugą walkę Muran vs Tańcula 2 dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Muran vs Tańcula 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Muran vs Tańcula 2

Kursy na Muran vs Tańcula 2, czyli który z zawodników jest faworytem rewanżowego starcia? Bukmacherzy nie widzą wyraźnego faworyta w tym starciu i wystawili niezwykle wyrównane kursy. Kurs na wygraną Murańskiego wynosi 1.90, podobnie jak na triumf Tańculi, który został oszacowany na 1.75.

Typy Muran vs Tańcula 2

Typy na Muran vs Tańcula 2, czyli który z zawodników wygra rewanż? Pierwszy pojedynek był wyrównany, ale ostatecznie decyzją sędziów zasłużenie wygrał Tańcula. Trzeba jednak pamiętać, że Murański znacznie lepiej przetrwał ten pojedynek, jeśli chodzi o kondycję. W ostatnim czasie Muran narzucił sobie spore tempo, jeśli chodzi o starty i pokonał między innymi Alana Kwiecińskiego.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Podobnie jak przy pierwszym pojedynku, tak również teraz kluczowa może być otoczka wokół tej walki. Panowie się nie lubią, a na FAME MMA 15 Tańcula ma również zawalczyć z Jackiem Murańskim, więc konferencje będą naprawdę... intensywne.