Walka Mini Majk vs Big Jack, czyli kto wygra w pojedynku zawodników niskorosłych? Jeśli sugerować się kursami, faworytem tego starcia jest pierwszy z zawodników...

Zakłady bukmacherskie Mini Majk vs Big Jack High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Mini Majk vs Big Jack można znaleźć w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Fortuna posiada wyłączność na wystawianie kursów na gale High League, więc nie inaczej jest przy okazji drugiej gali. Na papierze faworytem jest Mini Majk, jednak Big Jack nie jest bez szans. Jak wyglądają kursy na to starcie?

Kursy Mini Majk vs Big Jack High League 2

Jeśli chodzi o kursy na walkę Mini Majk vs Big Jack, faworytem jest gwiazda Ekipy Friza. Mini Majk od przegranej z Kruszwilem na gali FAME MMA sumiennie trenuje sporty walki, więc wygląda na to, że bukmacherzy doceniają jego staż treningowy. Big Jack nie jest jednak bez szans - pokazał na pierwszej gali High League, że potrafi się bić, efektownie pokonując przed czasem Carlito.

Typy Mini Majk vs Big Jack High League 2

Typy na Mini Majk vs Big Jack, czyli kto wygra? Jeśli wierzyć temu, że Krzyżanowski robi ogromne postępy na treningach i świetnie radzi sobie w parterze, wygląda na to, że faktycznie jest faworytem. Trzeba jednak pamiętać, że presja leży po jego stronie. Druga porażka w MMA w dwóch walkach nie brzmiałaby najlepiej, więc Mini Majk musi wygrać z Big Jackiem na High League 2.

Zobacz także - Kim jest Mini Majk? Wiek, wzrost, dziewczyna