Mateusz "Milu" Mil i Mikołaj Jędruszczak zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Milu vs Jędruszczak Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Milu vs Jędruszczak na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Milu vs Jędruszczak

Kursy na walkę Milu vs Jędruszczak, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, faworyta starcia Milu vs Jędruszczak... nie ma. Kursy na ten pojedynek są bowiem idealnie równe - 1.80 na wygraną Mila i 1.80 na triumf Jędruszczaka.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Milu vs Jędruszczak

Typy na walkę Milu vs Jędruszczak, czyli kto wygra ten pojedynek? Kursy na to starcie idealnie oddają przewidywania przed walką - wiadomo tyle, co nic. O tym, co potrafią gwiazdy Love Island i Hotelu Paradise, jeśli chodzi o sporty walki, nie wiadomo. Który z nich lepiej poradzi sobie z presją wynikającą z walki? Który ma większe predyspozycje do MMA i lepszą kondycję?

Pytań sporo, a odpowiedzi poznamy dopiero przy okazji drugiej walki Prime Show MMA...