Medusa i Narożny zmierzą się, przynajmniej na papierze, w najbardziej sportowo zapowiadającej się walce na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Medusa vs Narożny Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Medusa vs Narożny na Prime Show MMA, czyli gdzie można typować ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Oznacza to, że tylko i wyłącznie zakłady bukmacherskie Fortuna wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym walkę Medusa vs Narożny. Kto jest więc faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o kursy?

Kursy Medusa vs Narożny Prime Show MMA

Kursy na walkę Medusa vs Narożny na Prime Show MMA wskazują na to, że zdecydowanym faworytem tego starcia jest pierwszy z zawodników. Nic dziwnego - dłużej trenuje, ma na swoim koncie kilka walk, a jego rywal jest debiutantem. Kurs na wygraną Medusy wynosi 1.20, z kolei triumf Narożnego oszacowano na około 4.00. Jest jednak małe "ale".

Typy Medusa vs Narożny Prime Show MMA

Typy na Medusa vs Narożny, czyli tym "ale" jest fakt, że Narożny również od kilku lat trenuje sporty parterowe. Medusa w swoich dotychczasowych pojedynkach co prawda wygrywał przed czasem, ale w debiucie mierzył się z niezbyt wymagającym rywalem, a drugim starciu długo nie był w stanie wejść na odpowiedni poziom. Może Medusa jest zawodnikiem treningowym, a nie startowym i właśnie w tym swoich szans powinien upatrywać piosenkarz disco polo?