Malczyński i Hejter zmierzą się na gali FAME MMA 14. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Malczyński vs Hejter FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Malczyński vs Hejter na gali FAME MMA 14 wystawił oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Malczyński vs Hejter są dostępne w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Któremu z zawodników bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Malczyński vs Hejter

Kursy na walkę Malczyński vs Hejter jasno wskazują na to, że faworytem tego starcia jest pierwszy z zawodników, czyli Dawid Malczyński. Dość powiedzieć, że kurs na jego wygraną wynosi 1.08, z kolei triumf jego rywala został oszacowany na kurs 5.75.

Malczyński jest tym samym największym faworytem walki w historii całego FAME MMA. Nic dziwnego - jest większy, silniejszy i bardziej doświadczony od swojego rywala. Malczyński na FAME MMA 13 wygrał swój pojedynek przed czasem z Ponczkiem, z kolei starcie Hejtera z Takefunem zakończyło się bez werdyktu, gdyż Mariusz Słoński przypadkowo włożył palce w oko swojemu rywalowi.

Typy Malczyński vs Hejter

Typy Malczyński vs Hejter, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Na papierze trudno szukać jakichkolwiek atutów po stronie Hejtera, poza jego ekwilibrystycznymi technikami parterowymi. Żeby je zaprezentować, najpierw musiałby jednak obalić silniejszego rywala.

Zobacz także - kim jest Hejter?

W stójce przewagę będzie miał Malczyński, który również w parterze radzi sobie nieźle, co potwierdził chociażby przy okazji ostatniego pojedynku. Wszystko wskazuje na to, że Malczyński wygra i że zrobi to przed czasem.