Lukas TV vs Kossakowski, czyli trzecia walka trzeciej gali High League. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o walkę na High League 3?

Zakłady bukmacherskie Lukas TV vs Kossakowski High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Lukas TV vs Kossakowski na High League 3 dostępne są w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), która jest oficjalnym sponsorem gali High League od pierwszej edycji tego wydarzenia.

Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek wskazują, że zdecydowanym faworytem jest Kossakowski. Panowie w przeszłości już ze sobą walczyli w nietypowej formule 1 vs 1 vs 1 i choć to Lukas TV ostatecznie wygrał, zdecydowanie lepiej zaprezentował się popularny piosenkarz disco polo.

Kursy Lukas TV vs Kossakowski

Kursy na walkę Lukas TV vs Kossakowski faworyzują drugiego z zawodników. Fortuna wystawiła kurs 3.09 na Lukasa TV, z kolei wygrana Kossakowskiego została oszacowana na 1.27. Kursy wskazują więc na to, że zdecydowanie większe szanse na wygraną ma Kossakowski, będący na papierze największym faworytem na całej gali.

Kursy na walkę Lukas TV vs Kossakowski – jak i pozostałe walki gali High League 3 – dostępne są w zakładce MMA -> High League na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej Fortuny.

Typy Lukas TV vs Kossakowski

Typy na walkę Lukas TV vs Kossakowski, czyli kto wygra ten pojedynek? Jeśli nie wydarzy się nic sensacyjnego, pojedynek spokojnie wygra Kossakowski, najpewniej przed czasem. Przypomnijmy - na wcześniejszej gali High League panowie zmierzyli się już w walce 1 vs 1 vs 1. Lukas TV, w duecie z trzecim z zawodników, rzucili się jednak na Kossakowskiego i wyeliminowali go z pojedynku. Do tego momentu piosenkarz dzielnie stawiał opór dwóm oponentom i pojawiły się głosy, że z każdym z nich wygrałby bez problemu 1 vs 1.

Zobacz także – karta walk gali High League 3

I właśnie do walki 1 vs 1 dojdzie na High League 3. Jeśli Kossakowski poradzi sobie z presją faworyta i całą otoczką gali, patrząc na to, jak obaj zaprezentowali się w pierwszej walce, bez problemu poradzi sobie z popularnym pranksterem.