Marta Linkiewicz i Way of Blonde zmierzą się na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytką bukmacherów, jeśli chodzi o kursy na mistrzowski pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Linkiewicz vs Way of Blonde

Zakłady bukmacherskie na walkę Linkiewicz vs Way of Blonde, czyli prędzej czy później do tego starcia najzwyczajniej w świecie musiało dojść. Marta Linkiewicz jest posiadaczką pasa mistrzowskiego w FAME MMA, z kolei Karolina Bruszczyńska od zawsze była uznawana za zawodniczkę wyróżniającą się w świecie freak fightów swoimi umiejętnościami ze względu na sportową przeszłość. Jak wyglądają zakłady bukmacherskie na walkę Linkimaster vs Way of Blonde?

Kursy Linkiewicz vs Way of Blonde

Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy na walkę Linkiewicz vs Way of Blonde na FAME MMA 13. Kursy na galę FAME MMA 13 wystawił oficjalny sponsor federacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (zobacz kod promocyjny Betclic). Trzeba przyznać, że kursy są niezwykle wyrównane. Nieznaczną faworytką, co dla wielu może być zaskakujące, jest Marta Linkiewicz - kurs 1.75. Z kolei wygrana Way of Blonde została oszacowana na kurs 1.90.

Typy Linkiewicz vs Way of Blonde

Typy na Linkiewicz vs Way of Blonde, czyli kto wygra walkę na FAME MMA 13? Postęp i przemiana Marty Linkiewicz nie może robić wrażenia. Kobieta, która jeszcze niedawno kojarzyła się z imprezowym stylem życia, od kilku lat sumiennie trenuje MMA i efekty tego widać podczas jej pojedynków w FAME MMA. Czy jednak zdołała nadgonić stracony czas, podczas którego Way of Blonde trenowała z sukcesami taekwondo? To pytanie z pewnością będą zadawać sobie wszyscy, którzy planują zagrać typy na Linkiewicz vs Way of Blonde.

Kursy są niezwykle wyrównane i trudno wskazać faworytkę. Najrozsądniejsze wydaje się wytypowanie, że pojedynek zakończy się decyzją sędziów, gdyż obie zawodniczki nie będą przesadnie ryzykować, biorąc pod uwagę stawkę tego starcia.