Aniela "Lil Masti" Bogusz i Marta "Linkimaster" Linkiewicz zmierzą się na gali FAME MMA 15. Która z zawodniczek jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Lil Masti vs Linkiewicz 2 FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Lil Masti vs Linkiewicz 2 dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Lil Masti vs Linkiewicz 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Lil Masti vs Linkiewicz 2

Kursy na Lil Masti vs Linkiewicz 2, czyli która z zawodniczek jest faworytem starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają Bogusz. Kurs na jej wygraną wynosi bowiem 1.30, z kolei triumf Linkiewicz został oszacowany na 3.00.

Typy Lil Masti vs Linkiewicz 2

Typy na Lil Masti vs Linkiewicz 2, czyli która z zawodniczek wygra rewanżowy pojedynek? Choć Linkiewicz zrobiła w ostatnim czasie ogromny progres, trzeba również pamiętać o tym, że w tym czasie Lil Masti także ostro trenowała i wygrywała kolejne pojedynki. Wydaje się więc, że obie zawodniczki mocno poprawiły swoje umiejętności, ale jednak większe podstawy już wcześniej opanowała Bogusz.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Walka Lil Masti vs Linkiewicz 2 będzie rewanżem za starcie na FAME MMA 4. Wówczas wygrała Bogusz. Tym razem stawką pojedynku będą... trzy pasy, w tym między innymi ten "królowej freak fights".