Walka Lexy vs Fagata, czyli co-main event gali High League 2 i jedyna walka kobiet podczas tego wydarzenia. Kto wygra w tym starciu?

Zakłady bukmacherskie Lexy vs Fagata High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Lexy vs Fagata można znaleźć w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Fortuna posiada wyłączność na wystawianie kursów na gale High League, więc nie inaczej jest przy okazji drugiej gali. Na papierze zdecydowanie większe szanse daje się Lexy, która znacznie dłużej trenuje MMA niż jej najbliższa przeciwniczka.

Kursy Lexy vs Fagata High League 2

Jeśli chodzi o kursy na walkę Lexy vs Fagata, faworytem jest była gwiazda Team X. Lexy dłużej trenuje i ma za sobą walkę - na pierwszej gali High League przegrała w pojedynku wieczoru z Natsu. Nie porzuciła jednak MMA i trenowała dalej, więc nie powinno dziwić to, że dłuższy staż treningowy został doceniony przez bukmacherów i że to właśnie Lexy jest faworytką w starciu z Fagatą.

Typy Lexy vs Fagata High League 2

Typy na Lexy vs Fagata, czyli kto wygra? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, kto "musi wygrać". Lexy ma za sobą przegraną walkę z Natsu, więc ewentualna druga porażka sprawiłaby, że nie byłaby już tak atrakcyjna, jeśli chodzi o przyszłość w MMA. Na niej leży więc cała presja, podczas gdy Fagata nic nie musi i może podejść do tego pojedynku na pełnym luzie. Wydaje się jednak, że Lexy ma lepsze predyspozycje do tego sportu i że odniesie wygraną na High League 2.

Zobacz także - Kim jest Fagata? Wiek, wzrost