Alan Kwieciński i Mateusz Murański zmierzą się na gali FAME MMA 14. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Kwieciński vs Murański FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Kwieciński vs Murański na gali FAME MMA 14 przygotował oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Kwieciński vs Murański dostępne są w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Któremu z zawodników bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Kwieciński vs Murański

Kursy na walkę Kwieciński vs Murański wskazują na to, że faworytem tego starcia jest pierwszy z zawodników, czyli popularny Alanik. Kurs na jego wygraną wynosi 1.45, z kolei triumf jego rywala został oszacowany na kurs 2.45. Warto dodać, że pierwotnie kursy były nieco bardziej wyrównane.

Kwieciński posiada sporą przewagę doświadczenia nad swoim rywalem. Toczył zawodowe boje na sportowych galach, przez lata trenuje kickboxing. Z kolei Murański z pewnością będzie miał przewagę siły nad Kwiecińskim. Skoro Alanik nie padł po ciosach Denisa Załęckiego, wydawać się może, że również popularny Muran nie da rady go naruszyć czy znokautować.

Typy Kwieciński vs Murański

Typy Kwieciński vs Murański, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Na papierze faworytem jest Kwieciński. Jest bardziej doświadczony i lepszy w stójce. Trzeba jednak pamiętać, że między zawodnikami jest spory konflikt i panowie nie przepadają za sobą. A gdy podczas walki dochodzą tego typu emocje, faworyt może dać się sprowokować i na nic zda się jego przewaga umiejętności czy doświadczenia.

Zobacz także - kim jest Alan Kwieciński?

Jeśli jednak Kwieciński podejdzie do tego pojedynku na chłodno i będzie zadawał luźne ciosy w stójce, wszystko wskazuje na to, że posiada wszelkie atuty ku temu, żeby wygrać tę walkę.