Walka Mameda Khalidova i Roberto Soldicia będzie pojedynkiem wieczoru gali KSW 65. Kto wygra walkę Mamed vs Soldić? Kto jest faworytem? Sprawdziliśmy kursy bukmacherów na to hitowe starcie ostatniej gali KSW w 2021 roku.

Zakłady bukmacherskie Khalidov vs Soldić KSW 65

Zakłady bukmacherskie na walkę Mamed vs Soldić, czyli gdzie można typować walkę? W przeciwieństwie do High League czy FAME MMA, gale KSW można typować u wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Oficjalnym sponsorem federacji jest firma Fortuna, jednak kursy wystawiły też między innymi zakłady bukmacherskie Betclic. I właśnie kursom z tej firmy przyjrzymy się, jeśli chodzi o analizę walki wieczoru KSW 65. Sprawdź kod promocyjny Betclic.

Kursy Khalidov vs Soldić KSW 65

Kursy Khalidov vs Soldić - kto jest faworytem? Bukmacherzy wyżej cenią młodość, siłę i skuteczny styl walki w wykonaniu Roberto Soldicia. Kurs na jego wygraną wynosi 1.50, podczas gdy legenda KSW jest sporym underdogiem - 2.60. Warto pamiętać, że walka na KSW 65 odbędzie się na dystansie pięciu rund, gdyż jest to pojedynek mistrzowski o dwa pasy. Zarówno Soldić, jak i Mamed są bowiem mistrzami w swoich kategoriach wagowych.

Typy Khalidov vs Soldić KSW 65

Kto wygra walkę Khalidov vs Soldić? Jeśli chodzi o typy na tę walkę, wskazanie triumfatora jest naprawdę trudnym zadaniem. Polak wielokrotnie udowodnił bowiem, że potrafi wygrywać walkę jednym ciosem czy ekwilibrystyczną techniką. Z kolei Soldić to młodość, potężna siła i moc, o czym przekonał się między innymi Michał Materla. Biorąc pod uwagę styl obu zawodników, typujemy, że walka Khalidov vs Soldić na KSW 65 zakończy się przed czasem. Czy nokautem, czy poddaniem - tego nie wiemy. Ale według nas pojedynek nie będzie trwał pełnego dystansu.

Zobacz także - Ile zarabia Mamed Khalidov?

Nasz typ - walka Khalidov - Soldić skończy się przed czasem, kurs 1.40