W pierwszym starciu pomiędzy Anthonym Joshuą i Oleksandrem Usykiem lepszy okazał się Ukrainiec. 35-latek bez większych problemów wypunktował faworyzowanego reprezentanta Anglii. Teraz obaj zawodnicy zmierzą się w rewanżowym pojedynku. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Joshua – Usyk 2? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na Joshua – Usyk 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Joshua – Usyk 2 znajdziemy już u większości dostępnych bukmacherów. Możemy je wyszukać między innymi w Fortunie czy Betfan. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu, u większości bukmacherów nie znajdziemy jeszcze dodatkowych zakładów bukmacherskich na ten pojedynek, takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Znajdziemy je już jednak na przykład w Fortunie. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy na Joshua – Usyk 2

Kursy na Joshua – Usyk 2, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Przed pierwszym starciem większe szanse dawano Anglikowi. Antohony Joshua był faworytem w stosunku 1,40 do 3,05. Jednak teraz szanse rozkładają się dokładnie inaczej. Usyk wygrał pierwszą walkę i teraz to jemu bukmacherzy dają więcej szans. Kursy na wygraną Ukraińca oscylują w okolicach 1,45, zaś na triumf reprezentanta Anglii wahają się między 2,50 a 2,80. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Joshua – Usyk 2

Początkowo starcie rewanżowe pomiędzy Joshuą i Usykiem miało odbyć się już w czerwcu, jednak z przyczyn politycznych Ukrainiec nie był w stanie przygotować się do walki w tak wczesnym terminie. 35-latek opuścił ojczyznę w marcu i rozpoczął swój obóz w Czechach. Anthony Joshua natomiast po porażce z Usykiem zdecydował się na zmianę trenera. Anglik zakończył współpracę z Robertem McCrackenem, a rozpoczął z Robertem Garcią, który słynie z ofensywnego prowadzenia swoich zawodników.

Zobacz także: Typy na Boks 

Usyk udowodnił w pierwszym starciu, że szybkość i timing górują nad siłą. 35-latek bez większych problemów wypunktował rywala. Dodatkowo udało mu się kilkukrotnie naruszyć Anglika mocniejszymi uderzeniami, zwłaszcza pod koniec starcia. Co prawda Usyk również przyjął swoje w tej walce, jednak nie były to ciosy, które byłyby w stanie zatrzymać Ukraińca. Naszym typem na rewanżowe starcie jest to, że walka pojedynek potrwa pełen dystans. Obaj są znakomitymi pięściarzami i pojedynek może pójść w obie strony. Jednak naszym zdaniem Usyk jest zbyt szybki, aby zostać trafiony na tyle czysto żeby paść na deski. Z drugiej strony nie posiada na tyle mocnego pojedynczego ciosu, by znokautować Joshuę, który już nie raz udowodnił swoją odporność na ciosy. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betfan.

Typ: Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję 

Kurs: 1,80 

Gdzie obejrzeć walkę Joshua – Usyk 2 – transmisje

Gala, na której dojdzie do walki rewanżowej Joshua – Usyk odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku. Wydarzenia będzie miało miejsce w Arabii Saudyjskiej. Za transmisję wydarzenia będzie odpowiadać platforma DAZN oraz Sky Sports. Gala powinna rozpocząć się o godzinie 19:00 czasu polskiego, a walka wieczoru między 22:00 a 23:00.


Kiedy odbędzie się walka Joshua – Usyk 2? 
Gala, na której dojdzie do walki rewanżowej Joshua – Usyk odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku.
Kto jest faworytem w walce Joshua – Usyk 2?   
W rewanżowym starciu pomiędzy Joshuą a Usykiem faworytem jet Usyk, na którego kursy oscylują w okolicach 1,45.