Jose "Josef Bratan" Simao vs Krystian "Macias" Maciaszczyk zmierzą się w jednej z walk gali High League 4. Kto ma większe szanse na wygranie tego pojedynku?

Zakłady bukmacherskie Josef Bratan vs Macias High league 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Josef Bratan vs Macias dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuny), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i ma wyłączne prawa do wystawiania kursów na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Podobnie jest w tym przypadku.

Zakłady na walkę Josef Bratan vs Macias znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Josef Bratan vs Macias

Kursy na Josef Bratan vs Macias, czyli który z zawodników ma większe szanse? Bukmacherzy uważają, że faworytem jest Krysitan "Macias" Maciaszczyk. Kurs na jego wygraną wynosi 1.63, z kolei triumf Josefa Bratana został wyceniony na 2.01. Jest to o tyle ciekawe, gdyż dla Maciasa to pierwszy występ w klatce, a dla Bratana drugi, więc teoretycznie Macias ma mniejsze doświadczenie w klatce, ale za to większe ogólnie, jesli chodzi o sztuki walki.

Typy na Josef Bratan vs Macias

Typy na Josef Bratan vs Macias, czyli który z zawodników wygra starcie przedstawicieli środowiska raperskiego? Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach. Fakty są takie, że Bratan wygrał w debiucie na gali High League, pokonując Cesarza "Narcyza" Bystrzyckiego, jednak nie obyło się bez problemów przeciwko teoretycznie dużo słabszemu rywalowi. To z kolei daje pole do popisu Maciasowi, dla którego sztuki walki nie są obce. Na jego socialach nie brakuje filmików, na których chwali się swoimi umiejętnościami. Z pewnością wniosek z tego jest taki, że w przeszłości trenował co nieco. Wiemy również, że obecnie trenuje w łódzkim Shark Teamie i sparuje z wychowankami mistrza K-1, Bartka Wydry. Naszym zdaniem Josef Bratan pomimo nabrania masy i poprawienia kondycji przegra na punkty po kursie 3.00.