Konflikt na linii Jake Paul – Tommy Fury trwa od wielu miesięcy. Początkowo mieli się ze sobą zmierzyć w grudniu zeszłego roku, jednak z powodu kontuzji Tommy Fury wycofał się z walki. Od tamtego czasu obaj stoczyli po jednej wygranej walce. Teraz ich starcie zostało zaplanowane na 6 sierpnia. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Paul - Fury? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Jake Paul – Tommy Fury

Zakłady bukmacherskie na walkę Jake Paul – Tommy Fury znajdziemy już u większości dostępnych bukmacherów. Możemy je wyszukać między innymi w Fortunie czy Betfan. Z racji tego, że do walki pozostało jeszcze trochę czasu, u większości bukmacherów nie znajdziemy jeszcze dodatkowych zakładów bukmacherskich na ten pojedynek, takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Znajdziemy je już jednak na przykład w Fortunie. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Zobacz także: Kim jest Tommy Fury? 

Kursy Jake Paul – Tommy Fury

Kursy na Jake Paul - Tommy Fury, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Cięzko wskazać w tej walce faworyta. Potwierdzają to również duże rozbieżności w kursach w zależności od wybranego przez nas bukmachera. Przykładowo grając w Betfan Anglik jest faworytem w stosunku 1,67 do 2,04. Natomiast w Fortunie szansę Jake’a Paula wyceniane są na 1,98, zaś Fury’ego na 1,85. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Jake Paul – Tommy Fury

Jake Paul przez wielu był krytykowany, że nie podejmuje się walk z profesjonalnymi pięściarzami. Do tej pory pokonał Youtubera, koszykarza oraz dwóch byłych zawodników MMA. Tym razem w końcu będzie okazja, aby zobaczyć jak Amerykanin radzi sobie na tle kogoś kto profesjonalnie zajmuje się boksem już od wielu lat. Tommy Fury na zawodowych ringach zadebiutował w grudniu 2018 roku. Jego rekord to 8-0, jednak przeciwnicy z jakimi mierzył się Brytyjczyk nie powinni na nikim robić wrażenia. Łączny bilans rywali Fury’ego to 26-177.

Zobacz także: Kim jest Jake Paul? 

Cała presja w tej walce będzie spoczywać na Tommym Fury. Anglik jest zawodowym pięściarzem i przede wszystkim jest kuzynem najlepszego ciężkiego na świecie, Tysona Fury. Jake Paul natomiast nie ma w tej walce wiele do stracenia. Ciężko określić umiejętności obu zawodników, ponieważ żaden z nich nie miał poważnego sprawdzianu. Ze znacznie bardziej rozpoznawalnymi przeciwnikami mierzył się Paul, jednak nikt z nich nie był profesjonalnym pięściarzem.

Wydaje nam się, że obaj zawodnicy podejdą ostrożnie do starcia, zwłaszcza na początku. Nikt nie będzie chciał zaryzykować, aby nie nadziać się na mocniejszy cios, który mógłby doprowadzić do porażki przez nokaut. Nasz typ na tę walkę to powyżej 6,5 rund. Jeśli walka zakończy się przed czasem to najprawdopodobniej w ostatnich rundach, kiedy obaj zawodnicy będą już mocno zmęczeni. Typując tę walkę warto przy okazji skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny.

Typ: Liczba rozpoczętych rund WIĘCEJ NIŻ 6,5 

Kurs: 1,65 

Gdzie obejrzeć walkę Jake Paul – Tommy Fury – transmisje

Gala, na której w walce wieczoru Jake Paul zmierzy się z Tommym Furym odbędzie się w nocy z sobotę na niedzielę 6 sierpnia 2022 roku w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Za transmisję pojedynku będzie odpowiadać platforma Showtime. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy któraś z polskich stacji zdecyduje się na wyemitowanie pojedynku.

[blok_bonus]


Gdzie i kiedy odbędzie się walka Paul - Fury? 
Starcie Jake Paul – Tommy Fury odbędzie się 6 sierpnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku.
Jaki rekord posiada na ten moment Tommy Fury? 
Tommy Fury obecnie legitymuje się nieskazitelnym rekordem 8-0.