Franciszek "Franio" Rusiecki i Jakub "Paramaxil" Frączek zmierzą się na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Franio vs Paramaxil FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na walkę Franio vs Paramaxil dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Franio vs Paramaxil znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

 

 

Kursy Franio vs Paramaxil

Kursy na Franio vs Paramaxil, czyli który z zawodników jest faworytem tego ciekawie zapowiadającego się starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają Rusieckiemu. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.25, z kolei triumf Paramaxila został oszacowany na 3.30.

Typy Franio vs Paramaxil

Typy na Franio vs Paramaxil, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Wielu z pewnością może dziwić taka dysproporcja w kursach - obaj streamerzy debiutują bowiem w FAME MMA. Paramaxil stwierdził jednak, że jego rywal "trenuje od dwóch lat". Być może zarówno przeciwnik Frania, jak i bukmacherzy wiedzą coś więcej i stąd wskazanie Rusieckiego jako sporego faworyta?

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Warto dodać, że walka Franio vs Paramaxil odbędzie się w formule K-1. Obaj zawodnicy są ze sobą szczerze skonfliktowani, co udowodnili na pierwszej konferencji przed FAME MMA 15, więc... będzie ciekawie!