Fit Lovers vs AJ zmierzą się na gali FAME MMA 14. Który z zawodników jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Fit Lovers vs AJ FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na walkę Fit Lovers vs AJ na gali FAME MMA 14 przygotował oficjalny sponsor największej polskiej federacji typu freak fight, czyli firma Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Kursy na walkę Fit Lovers vs AJ dostępne są w zakładce Sporty walki -> FAME MMA.

Któremu z zawodników bukmacherzy dają większą szansę na wygraną?

Kursy Fit Lovers vs AJ

Kursy na walkę Fit Lovers vs AJ wskazują na to, że faworyta tego starcia... nie ma. Kurs na wygraną Mateusza Janusza wynosi 1.82, z kolei triumf jego rywala został oszacowany na kurs... 1.82. Jak widać, bukmacherzy nie potrafili wskazać faworyta i widzą w tym pojedynku szanse 50 vs 50.

Przypomnijmy - AJ pierwotnie miał się zmierzyć z Robertem Karasiem, jednak jego rywal nabawił się poważnej kontuzji i wypadł z karty walk. Janusz wskoczył w jego miejsce na kilka dni przed galą. Walka Fit Lovers vs Adam Josef odbędzie się na zasadach K1 w małych rękawicach.

Typy Fit Lovers vs AJ

Typy Fit Lovers vs AJ, czyli który z zawodników wygra ten pojedynek? Jeśli sugerować się stażem treningowym, faworytem jest Janusz, który ma już na swoim koncie walkę, w której zaprezentował się naprawdę dobrze. Co prawda Fit Lovers przegrał z Kacprem Błońskim, ale jak na debiutanta pokazał naprawdę dużo.

Zobacz także - kim jest Adam Josef?

Trzeba jednak pamiętać, że walka Fit Lovers vs AJ nie odbędzie się w MMA, a w K1. AJ ma sporą przewagę kilogramów i warunków fizycznych. Pytanie więc, czy górą w tej walce będzie spryt i kondycja Janusza, czy siła Adama Josefa.