Walka Dis vs Zony, czyli na papierze najbardziej wyrównany pojedynek całej gali High League 2. Czy faktycznie taki będzie? Sprawdziliśmy kursy na walkę dwóch popularnych streamerów.

Zakłady bukmacherskie Dis vs Zony High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Dis vs Zony można znaleźć w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Fortuna posiada wyłączność na wystawianie kursów na gale High League, więc nie inaczej jest przy okazji drugiej gali. Na papierze, sugerując się kursami, walka Dis vs Zony jest najbardziej wyrównanym pojedynkiem na całej gali. Co wiadomo o dyspozycji i sportowej przeszłości obu zawodników?

Kursy Dis vs Zony High League 2

Minimalnym faworytem tego starcia jest Zony. Streamer ma za sobą sportową przeszłość - przez lata pływał wręcz zawodowo, sięgając po szereg sukcesów i rekordów. O jego dyspozycję fizyczną nie powinniśmy się więc martwić. Dis natomiast przeszedł w ostatnich miesiącach ogromną metamorfozę, co najlepiej pokazuje jego aktualna sylwetka. Wygląda więc na to, że obaj panowie będą dobrze przygotowani do tego pojedynku, a kursy na walkę Dis vs Zony są tak wyrównane nie bez przyczyny.

Typy Dis vs Zony High League 2

Typy na Dis vs Zony, czyli kto wygra? W tym przypadku jest to naprawdę trudne pytanie. O ile możemy dyskutować na temat dyspozycji fizycznej czy szeroko pojętej sylwetki obu zawodników, tak na temat ich umiejętności jeśli chodzi o sporty walk nie wiemy kompletnie nic. Czy kiedyś się bili? Od jak dawna trenują MMA? Jakie mają do tego predyspozycje? Wiele pytań, a odpowiedzi poznamy dopiero przy okazji samej walki...

Zobacz także - Norbert Dis Gierczak - kto to? Wiek, walka