Walka Czuux vs Edzio, czyli na papierze jednostronna wygrana drugiego z zawodników. Ale czy na pewno podczas High League 2 w tym pojedynku zwycięży faworyt?

Zakłady bukmacherskie Czuux vs Edzio High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Czuux vs Edzio można znaleźć w zakładach bukmacherskich Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Fortuna posiada wyłączność na wystawianie kursów na gale High League, więc nie inaczej jest przy okazji drugiej gali. Dla wielu zestawienie Czuux vs Edzio... nie ma większego sensu, gdyż na papierze zdecydowanym faworytem jest trenujący od lat sporty siłowe Edzio.

Zobacz także - Kim jest Edzio?

Kursy Czuux vs Edzio High League 2

Kursy na walkę Czuux vs Edzio jasno wskazują na to, że pierwszy z zawodników nie ma w tym pojedynku szans. Edzio od lat trenuje sporty siłowe, więc z pewnością znacznie łatwiej było mu się zaadoptować w MMA niż Czuuxowi, który przyznał przy okazji pierwszej konferencji przed drugą galą High League, że... dopiero zaczyna trenować. Dodając do siebie wszystkie czynniki bukmacherzy nie mają wątpliwości - ten pojedynek, najpewniej przed czasem, wygra dwukrotny mistrz WBW.

Typy Czuux vs Edzio High League 2

Typy na Czuux vs Edzio, czyli kto wygra? Jeśli nie wydarzy się nic sensacyjnego, w walce debiutantów lepszy okaże się Edzio. Trzeba jednak pamiętać, że to walki typu freak fight. Obaj nie mają doświadczenia w klatce, a Edzio na niespełna miesiąc przed pojedynkiem miał spore problemy prywatne, rozstając się z dziewczyną (choć para finalnie chwilę później do siebie wróciła). Czy to wpłynie na jego dyspozycję w klatce? Jeśli nie, popularny tiktoker zanotuje efektowny debiut w klatce, pokonując młodszego rywala przed czasem.