Michał Cieślak doczekał się kolejnej szansy na zdobycie mistrzostwa świata. Już 27 lutego polski zawodnik zmierzy się z Lawrancem Okoliem o pas WBO w wadze junior ciężkiej. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu?  Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Cieślak - Okolie? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie na Cieślak - Okolie

Zakłady bukmacherskie na walkę Cieślak - Okolie zostały już upublicznione u polskich bukmacherów, między innymi w STS czy Betclic. Z racji tego, że do walki pozostało niewiele czasu znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Cieślak - Okolie takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „Boks”.

Kursy na Cieślak - Okolie

Kursy na Cieślak - Okolie, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów zdecydowanym faworytem w tym starciu jest Lawrance Okolie. Brytyjczyk jest niepokonany na zawodowych ringach, a w ostatnich pojedynkach udowodnił, że cały czas rozwija się i podnosi swoje umiejętności. Kursy na wygraną obecnego mistrza świata wahają się między 1,10 a 1,25, zaś na triumf Michała Cieślaka u niektórych bukmacherów kursy dochodzą nawet do 5 do 1. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Cieślak - Okolie

Dla Lawrance’a Okolie walka z Michałem Cieślakiem będzie już czwartą, w której zmierzy się z Polakiem. Wcześniej Brytyjczyk mierzył się z Łukaszem Rusiewiczem, Nikodemem Jeżewskim i Krzysztofem Głowackim. Wszystkie te walki 29-latek wygrywał przed czasem. W swoim ostatnim pojedynku Okolie już w trzeciej rundzie znokautował niepokonanego wcześniej Dilana Prasovicia.

Michał Cieślak po przegranej z Ilungą Makabu, gdzie stawką pojedynku był pas organizacji WBC, potrzebował dwóch wygranych, aby znów otrzymać mistrzowską szansę. Jednak zarówno Mabika jak i Kashinsky nie byli zawodnikami, którzy mogliby w jakikolwiek sposób zagrozić polskiemu zawodnikowi. Teraz poprzeczka zostanie postawiona znacznie wyżej.

Zobacz także: Typy na Boks

Lawrance Okolie będzie dla Michała Cieślaka niewątpliwie największym wyzwaniem w karierze. Brytyjczyk posiada fenomenalne warunki fizyczne jak na wagę junior ciężką. Ma aż 196 centymetrów wzrostu a jego zasięg ramion wynosi 210 cm. Do tego dysponuje też silnym uderzeniem o czym świadczy aż czternaście wygranych przed czasem na siedemnaście stoczonych walk. Niestety dla polskich kibiców wydaje się, że Michał Cieślak nie posiada argumentów, aby pokonać Brytyjczyka. 29-latek udowodnia, że z każdą kolejną walką staje się lepszym zawodnikiem. Polak to niezwykle twardy zawodnik, jednak jeśli Okolie zaprezentuje się tak dobrze jak w ostatnich walkach, to powinien porozbijać rywala i skończyć starcie przed czasem, najprawdopodobniej w drugiej połowie walki. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Betclic.

Typ: LAWRANCE OKOLIE PRZED CZASEM 

Gdzie obejrzeć walkę Cieślak - Okolie – transmisje

Gala, na której dojdzie do walki Cieślak - Okolie odbędzie się 27 lutego 2022 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie O2 Arena w Londynie. Za transmisję wydarzenia będzie odpowiadać platforma DAZN. Według wstępnych przewidywań pojedynek odbędzie się około godziny 22:00 polskiego czasu.

[blok_bonus]


1. Kiedy odbędzie się walka Cieślak - Okolie?
Gala, na której dojdzie do walki Cieślak - Okolie odbędzie się 27 lutego 2022 roku.
2. Ile walk przed czasem wygrał Lawrance Okolie?  
Do tej pory Lawrance Okolie wygrał 14 walk przed czasem.