Kacper "Blonsky" Błoński i Marcin Dubiel po raz drugi zmierzą się w FAME MMA - tym razem na gali FAME MMA 15. Który z zawodników jest faworytem rewanżu, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Blonsky vs Dubiel 2 FAME MMA 15

Zakłady bukmacherskie na drugą walkę Blonsky vs Dubiel dostępne są w firmie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem FAME MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

 

Zakłady na walkę Blonsky vs Dubiel 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> FAME MMA.

Kursy Blonsky vs Dubiel 2

Kursy na Blonsky vs Dubiel 2, czyli który z zawodników jest faworytem rewanżowego starcia? Bukmacherzy większe szanse na triumf dają temu, który wygrał pierwszą walkę, czyli Kacprowi Błońskiemu. Kurs na jego wygraną wynosi 1.10, z kolei triumf Dubiela został oszacowany na 3.80.

Typy Blonsky vs Dubiel 2

Typy na Blonsky vs Dubiel 2, czyli który z zawodników wygra rewanż? Wydaje się, że wszelkie atuty po swojej stronie posiada Błoński, który wydaje się być zwyczajnie lepszym zawodnikiem od Dubiela i mieć większe predyspozycje do MMA. Wygrał pierwszą walkę, wygrał również kolejne i jest niepokonany w FAME MMA.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 15

Trzeba pamiętać, że druga walka Blonsky vs Dubiel odbędzie się na nietypowych zasadach - w klatce rzymskiej i bez limitu czasowego. Padnie albo jeden, albo drugi!

 

Niektórzy zastanawiają się, jaki wpływ na postawę Błońskiego może mieć niedawne rozstanie się z dziewczyną. Wydaje się jednak, że nie będzie to kluczowy czynnik, jeśli chodzi o przebieg walki z Dubielem czy samo podejście do pojedynku, jeśli chodzi o popularnego twórcę internetowego.