Jan Błachowicz powróci do akcji na grudniowej gali UFC 282. Naprzeciwko reprezentanta Polski stanie niezwykle niebezpieczny Magomed Ankalaev. Wygrany tego starcia zostanie nowym mistrzem kategorii półciężkiej. Kto ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu? Jakie kursy na tę walkę przewidują bukmacherzy? Gdzie można obejrzeć walkę Błachowicz vs Ankalaev? To wszystko w poniższym artykule.

Zakłady bukmacherskie Błachowicz vs Ankalaev na UFC 282

Zakłady bukmacherskie na walkę Błachowicz vs Ankalaev zostały już upublicznione przez polskich bukmacherów, między innymi w Fortunie czy Betclic. Z racji tego, że do walki pozostało już niewiele czasu  znajdziemy też dodatkowe zakłady bukmacherskie na Błachowicz vs Ankalaev takie jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Kursy na Błachowicz vs Ankalaev na UFC 282

Kursy na Błachowicz vs Ankalaev, czyli kto jest faworytem tego pojedynku? Na ten moment bukmacherzy uważają, że większe szanse na triumf ma Magomed Ankalaev. Kurs na zwycięstwo reprezentanta Rosji wynosi 1,43, a na wygraną Jana Błachowicza 2,83. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Błachowicz vs Ankalaev na UFC 282

Jan Błachowicz wygrał ostatnią walkę z Aleksandrem Rakicem. O zwycięstwie Polaka zadecydowała jednak kontuzja rywala. Magomed Ankalaev jest obecnie na fali dziewięciu zwycięstw z rzędu. W poporzednim starciu już w drugiej rundzie przez techniczny nokaut pokonał piątego w rankingu UFC Anthony’ego Smitha.

Zobacz także: Typy na UFC 

https://twitter.com/BasedBenMMA/status/1559307561555329024

Ten pojedynek wyłoni nowego mistrza UFC w dywizji półciężkiej. Według nas więcej aspektów przemawia za Ankalaevem i to właśnie na niego stawiamy. Przede wszystkim Rosjanin jest znacznie młodszy od Błachowicza. Ma za sobą fenomenalną passę zwycięstw i z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej. Dodatkowo, nie wiadomo jak na Błachowicza wpłynie ostatnie zamieszanie w WCA i zmiana trenera. Kurs na zwycięstwo Ankaleva wynosi 1,43. Przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego od Fortuny.

Typ: MAGOMED ANKALAEV

Gdzie obejrzeć walkę Błachowicz vs Ankalaev na UFC 282 – transmisje

Gala UFC 282 odbędzie się w nocy z 10 na 11 grudnia 2022 roku. Gospodarzem wydarzenie będzie T-Mobile Arena w Las Vegas. Start karty głównej, na której zobaczymy pojedynek Błachowicz vs Ankalaev został zaplanowany na godzinę 4:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Zmagania karty głównej wyemituje Polsat Sport, który regularnie pokazuje gale UFC. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.


Gdzie można znaleźć typy na walkę Błachowicz vs Ankalaev? 
Typy na Błachowicz vs Ankalaev można znaleźć na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Na kogo w walce Błachowicz vs Ankalaev są niższe kursy? 
Niższe kursy w tym pojedynku są na Magomeda Ankalaeva i oscylują one w okolicy 1,43.