Bagietka i Robalini to kolejna walka, która odbędzie się na gali Prime MMA Show 3. Który z zawodników jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Bagietka vs Robalini Prime Show MMA 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Bagietka vs Robalini na Prime Show MMA 3 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Prime Show MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Bagietka vs Robalini znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Bagietka vs Robalini

Kursy na Bagietka vs Robalini, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Według bukmacherów bardzo zdecydowanym faworytem w tej walce jest Bagietka. Kurs na wygraną Gorzelańczyka wynosi 1.10, z kolei zwycięstwo jego przeciwnika zostało oszacowane na 5.27.

Typy Bagietka vs Robalini

Typy na Bagietka vs Robalini, czyli który z zawodników wygra pojedynek? Gorzelańczyk wygrał swój pierwszy pojedynek. Na Prime Show MMA 2 pokonał przed czasem Jana Pateckiego. Robalini natomiast swoją jedyną walkę stoczył na gali Elite Fighters, gdzie przegrał w zaledwie 12 sekund z Krzysztofem Ciesielskim.

Zobacz także – Typy na Prime Show MMA

Wszystko w tym pojedynku wydaje się być po stronie Bagietki. Dlatego też nasz typ to wygrana Gorzelańczyka przed czasem. Kurs na takie zdarzenie w Fortunie nie jest niestety duży, więc można się pokusić nawet o to, że walka skończy się już w pierwszej rundzie.