Gabriel "Arab" Al-Sulwi - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Arab vs Wrzosek Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Arab vs Wrzosek na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Arab vs Wrzosek

Kursy na walkę Arab vs Wrzosek, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Na papierze bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają byłemu mistrzowi KSW - kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.23. Z kolei kurs na triumf Araba to 3.35.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Arab vs Wrzosek

Typy na walkę Arab vs Wrzosek, czyli kto wygra ten pojedynek? Na papierze Wrzosek posiada wszelkie atuty ku temu, żeby wygrać tę walkę. Jest zawodowcem, byłym mistrzem KSW i zawodnikiem, który otarł się o UFC. Arab co prawda jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników MMA wśród frików, ale właśnie - wśród frików.

Ewentualna wygrana Araba byłaby ogromną sensacją i prawdopodobnie zakończyłaby karierę Wrzoska. Jest to jednak mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę wszelkie czynniki, na czele z umiejętnościami i doświadczeniem...