Arab i Szeliga zmierzą się na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o kursy na ten pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Arab vs Szeliga

Zakłady bukmacherskie na walkę Arab vs Szeliga, czyli konflikt, który wziął się z... chęci pomocy wspólnemu trenerowi. Arab i Szeliga zaangażowali się w zbiórkę na pomoc w leczeniu ich znajomego trenera. W międzyczasie doszło między nimi do różnego rodzaju wymiany zdań, która przerodziła się w realny konflikt między dwoma zawodnikami. Kto jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Arab vs Szeliga?

Kursy Arab vs Szeliga

Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy na walkę Arab vs Szeliga na FAME MMA 13. Kursy na galę FAME MMA 13 wystawił oficjalny sponsor federacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Faworytem jest Arab. Trzeba pamiętać, że walka odbędzie się w kickboxingu. Gdyby było to pełne MMA, z pewnością Arab byłby jeszcze większym faworytem, gdyż mógłby on użyć wtedy parteru, z którego jest znany w świecie MMA.

Typy Arab vs Szeliga

Typy na Arab vs Szeliga, czyli kto wygra walkę na FAME MMA 13? Na papierze faworytem jest Arab. Choć pojedynek odbędzie się w płaszczyźnie Szeligi, Arab jest przekrojowo lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Szeliga co prawda potrafi znokautować przeciwnika jednym ciosem, co udowodnił przy okazji swojej poprzedniej walki, ale Arab nie powinien wdawać się z nim w wymianę i ryzykować. Arab w walce pięściarskiej z Kizo pokazał, że jego stójka również stoi na wysokim poziomie.

Zobacz także - kim jest Piotr Szeliga?

Wydaje się, że pojedynek nie zakończy się przed czasem. Arab nie ma nokautującego ciosu, ale nie powinien też dać się znokautować. Over rundowy wydaje się więc najbardziej odpowiednim typem no starcie.