Alberto wchodzi do klatki High League! Jego rywalem w debiucie będzie... Marcin Dubiel. Kto jest faworytem tego starcia, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Alberto vs Dubiel High League 3

Zakłady bukmacherskie na walkę Alberto vs Dubiel na High League 3, czyli... dla wielu z pewnością spora niespodzianka, że Malik Montana i spółka postanowili zorganizować taki pojedynek. Wydawało się bowiem, że rywalem Alberto w jego debiucie będzie inny z raperów.

Jak się jednak okazało, High League wypożyczył z FAME MMA popularnego influencera i to właśnie na walkę Alberto vs Dubiel zakłady bukmacherskie wystawił oficjalny sponsor High League, czyli Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Kursy Alberto vs Dubiel

Kursy na walkę Alberto vs Dubiel wskazują, że faworytem tego pojedynku jest debiutant. Dla wielu to może być zaskoczenie, gdyż Dubiel trenuje znacznie dłużej i ma na swoim koncie kilka pojedynków, w tym dwa wygrane. Bukmacherzy doceniają chyba uliczne doświadczenie rapera i właśnie jego wskazują jako minimalnego, ale jednak faworyta.

Kurs na Alberto wynosi bowiem 1.62, z kolei wygrana Dubiela została oszacowana na kurs 2.16. Były członek Team X nie jest więc skazywany z góry na porażkę, ale większe szanse daje się Alberto.

Typy Alberto vs Dubiel

Typy na Alberto vs Dubiel, czyli wydaje się, że warto iść w stronę underdoga. Dubiel ma większe doświadczenie i znacznie dłużej trenuje MMA typowo pod walki. Fani freak fightów zwracają też uwagę na to, jak w debiucie w High League wypadł młodszy brat Alberto, czyli Josef Bratan. Raper, według zapowiedzi, miał przejechać się po tiktokerze Cesarzu Narcyzie na gali High League, a męczył się z underdogiem przez trzy rundy.

Zobacz także - kim jest Alberto?

Kto wie, może również w tym przypadku z dużej chmury zobaczymy mały deszcz i uliczne doświadczenie Alberto nie będzie robiło wielkiego wrażenia na obytym z klatką i startami na największych galach Dubielu?