Igrzyska olimpijskie w Paryżu zbliżają się wielkimi krokami. Impreza ta odbędzie się między 24 lipca a 11 sierpnia. Wiele osób z pewnością będzie chciało wykorzystać to wydarzenia do wytypowania wyników Igrzysk. Sprawdź, jakie są najlepsze typy bukmacherskie na igrzyska w Paryżu!

Typy bukmacherskie na Igrzyska w Paryżu

Dla wielu sportowców występ na igrzyskach to spełnienie marzeń. Jeśli jednak już są na tym etapie, to zdecydowanie myślą także o medalu olimpijskim. Dla niektórych może to być ostatnia szansa na zaznaczenie swojej obecności w świecie sportu. Z kolei innym do całkowitego zadowolenia z przebiegu kariery sportowej brakuje właśnie olimpijskiego krążka.

Typy bukmacherskie na Igrzyska skupiają się przede wszystkim na tym, kto zdobędzie medale. Może jednak również typować konkretne miejsca, jakie mogą zająć poszczególni zawodnicy. Przy okazji typowania Igrzysk Olimpijskich warto sprawdzić ranking bukmacherów, aby stwierdzić, który bukmacher ma najlepszą ofertę.

Kursy na Igrzyska w Paryżu 2024

Kursy na Igrzyska Olimpijskie zostaną wystawione przez bukmacherów na kilka bądź kilkanaście dni przed startem imprezy. Jako pierwsze pojawią się przewidywania dotyczące szans medalowych zawodników, a także poszczególnych drużyn. Wraz z rozwojem turnieju bukmacherzy będą wystawiać coraz bardziej szczegółowe kursy i większą ilość rynków zdarzeń.

Typy bukmacherskie - szanse medalowe na olimpiadzie w Paryżu

Szanse medalowe polskich sportowców interesują wielu kibiców. Aby je ocenić, warto przypomnieć, jak szło biało-czerwonym w ostatnich latach. Podczas Igrzysk w 2012 i 2016 roku Polakom udało wywalczyć się 11 medali, natomiast w 2021 roku aż 14. Jeśli ta statystyka się utrzyma, to powinniśmy zdobyć na nadchodzącej imprezie co najmniej 10 krążków.

Według analizy, którą przeprowadził Zespół Metodycznego Instytutu Sportu, Polacy na Igrzyskach w 2024 roku powinni zdobyć 13 medali. Jednak kto naszym zdaniem ma największe szanse medalowe spośród reprezentantów Polski?

  • Iga Świątek (tenis)
  • Aleksandra Mirosław (wspinaczka sportowa)
  • Wojciech Nowicki (rzut młotem)
  • Katarzyna Wasick (pływanie)
  • Natalia Kaczmarek (bieg na 400 metrów)
  • Siatkarze
  • Kajakarki

Darmowe typy na Igrzyska 2024

Wielu graczy z pewnością będzie poszukiwać darmowych analiz na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Najlepsze darmowe typy na Igrzyska 2024 znajdą się w zakładce Typy Dnia na naszej stronie. To właśnie tam można codziennie znaleźć typy wraz z analizami na poszczególne wydarzenia. Dla najlepszych Typerów przygotowano atrakcyjne nagrody, w tym również bonusy, które można wykorzystać u najlepszych bukmacherów.

Udział w Typach Dnia jest całkowicie darmowy. Aby zostać sklasyfikowanym, należy w ciągu miesiąca podać co najmniej 15 propozycji swoich typów, a kurs każdego musi wynosić min. 1.50. Już dziś dołącz do grona najlepszych typerów w Polsce i walcz o nagrody!


Kiedy Igrzyska w Paryżu?
Igrzyska Olimpijskie w Paryżu odbędą się w 2024 roku między 26 lipca a 11 sierpnia.
Gdzie obstawiać Igrzyska?
Zakłady na igrzyska w swojej ofercie powinni mieć wszyscy bukmacherzy.