Już dziś w nocy odbędzie się jubileuszowa gala UFC 300. Podczas tego wydarzenia fani zobaczą aż 3 walki o mistrzowski pas. Czy można obejrzeć galę UFC 300 za darmo? Gdzie oglądać UFC 300 za darmo?

UFC 300 - stream za darmo

Galę UFC 300 można obejrzeć za darmo na Polsat Sport. Pełną kartę walk UFC 300 można również oglądać na stronach oraz w aplikacjach mobilnych bukmacherów Betclic, Fortuna i Superbet.

Jedyne co musimy zrobić, to zarejestrować konto u któregoś z tych bukmacherów i wpłacić depozyt. To umożliwi nam obejrzenie UFC 300 za darmo. Całą galę można typować wykorzystując kod promocyjny Superbet.

UFC 300 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja UFC 300 będzie dostępna dla posiadaczy Polsatu Sport oraz użytkowników zarejestrowanych u takich bukmacherów jak Betclic, Fortuna i Superbet.

Warto jednak zaznaczyć, że w Polsce całą galę UFC 300 za darmo obejrzymy tylko u wyżej wymienionych bukmacherów. Polsat Sport rozpocznie bowiem transmisję od karty głównej, czyli od godziny 4:00.

Gdzie obejrzeć całe UFC 300 za darmo?

Cała gala UFC 300 za darmo? W Polsce jest to możliwe. Całe UFC 300 za darmo można obejrzeć w Betclic, Fortunie oraz Superbet, po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu depozytu. Od godziny 4:00 kartę główną UFC 300 wyemituje również Polsat Sport.

Superbet przygotował specjalną promocję na UFC 300. ZAŁÓŻ KONTO z kodem promocyjnym TYPERVIP, wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon za min. 2 PLN. Kupon musi być zakładem typu singiel i zawierać typ na zwycięzcę walki Alex Pereira - Jamahal Hill. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz freebet 200 PLN.