Gala UFC 287 coraz bliżej. Odbędzie się na niej długo wyczekiwane rewanżowe starcie pomiędzy Israelem Adesanyą a Alexem Pereirą. Czy można obejrzeć galę UFC 287 za darmo? Gdzie oglądać UFC 287 za darmo?

UFC 287 - Stream Free Online

Gala UFC 287 za darmo? Czy to możliwe? Polscy kibice będą mogli obejrzeć za darmo galę UFC 287, którą w pełni można typować w Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet). Karta główna UFC 287 będzie transmitowana w Polsacie Sport. Transmisja rozpocznie się o godzinie 4:00 polskiego czasu.

Na karcie głównej zobaczymy najważniejsze pojedynki, znajdzie się na niej bowiem mistrzowskie starcie Alexa Pereiry z Israelem Adesanyą, a także walka Gilberta Burnsa z Jorge Masvidalem. Wszystkie walki, wraz z pojedynkami karty wstępnej, będą dostępne dla zarejestrowanych użytkowników na stronie bukmachera Fortuna.

UFC 287 - darmowa transmisja

Gale organizowane przez UFC można oglądać w Polsce za darmo już od dłuższego czasu. Telewizja Polsat zdecydowała się bowiem na wykupienie praw do transmisji eventów organizowanych przez UFC. Walki na UFC 287 pokaże również na swojej stronie bukmachera Fortuna.

Cała gala UFC 287 za darmo?

Cała gala UFC 287 za darmo? Kartę główną, od godziny 4:00 polskiego czasu, wyemituje Polsat Sport. Natomiast wszystkie walki gali UFC 287 zarejestrowani użytkownicy obejrzą na stronie bukmachera Fortuna.


Czy galę UFC 287 można obejrzeć za darmo?
Gale UFC 287 można obejrzeć za darmo.
Gdzie obejrzeć UFC 287 za darmo?
Gala UFC 287 za darmo zostanie wyemitowana na Polsacie Sport oraz na stronie bukmachera Fortuna.