Przed nami hitowa gala UFC 285, na której do startów powróci jeden z najlepszych zawodników w historii - Jon Jones. W klatce zobaczymy również reprezentant Polski - Mateusza Gamrota. Były podwójny mistrz KSW zmierzy się z będącym na fali pięciu zwycięstw z rzędu Jalinem Turnerem. Czy można obejrzeć galę UFC 285 za darmo? Gdzie oglądać UFC 285 za darmo?

UFC 285 - Stream Free Online

Gala UFC 285 za darmo? Czy to możliwe? Odpowiedz brzmi - tak! Karta główna UFC 285 zostanie wyemitowana w Polsacie Sport. Transmisja rozpocznie się o godzinie 4:00 polskiego czasu. Na karcie głównej zobaczymy najważniejsze pojedynki, znajdzie się na niej bowiem walka Mateusza Gamrota z Jalinem Turnerem oraz pojedynek Jon Jones vs Ciryl Gane o pas mistrzowski wagi ciężkiej. Wszystkie walki, wraz z pojedynkami karty wstępnej, będą dostępne dla zarejestrowanych użytkowników na stronie Fortuny (sprawdź kod promocyjny Fortuna).

UFC 285 - Darmowa Transmisja?

Gale UFC w Polsce można oglądać za darmo już od dłuższego czasu. Polsat Sport zdecydował się wykupić prawa do wydarzeń największej organizacji MMA na świecie i dzięki temu polski kibic nie musi martwić się gdzie obejrzeć UFC. Walki transmituje także bukmacher Fortuna.

Cała gala UFC 285 za darmo?

Cała gala UFC 285 za darmo? Wszystkie walki gali UFC 285 obejrzymy na stronie bukmachera Fortuna. Kartę główną od godziny 4:00 polskiego czasu wyemituje natomiast Polsat Sport.

Sprawdź także - karta walk UFC 285

ufc 285

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie walki Gamrot vs Turner na UFC 285. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł i zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mateusza Gamrota z oferty przedmeczowej za min. 2 zł. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł! Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego.