Przed nami już piąta edycja gali Prime Show MMA. Odbędzie się ona 1 lipca w Hali Orbita we Wrocławiu.

Prime Show MMA 5 - darmowy stream

Gala Prime Show MMA 5 za darmo? Aktualnie niestety nie jest to możliwe. Wszystkie gale organizacji Prime Show MMA, które w pełni można typować wyłącznie w Fortunie (odbierz kod promocyjny Fortuna), są bowiem emitowane wyłącznie w systemie pay-per-view.

 

Sprawdź wszystkie wyniki gali Prime Show MMA 5

 

Prime Show MMA 5 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacje freakowe przyzwyczaiły fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnym kanale federacji na YouTube. Nie inaczej jest w przypadku Prime Show MMA. Przy okazji piątej gali tej organizacji za darmo będzie można obejrzeć pierwsze dwie walki. Patrząc zatem na kartę walk Prime Show MMA 5 będą to starcia Ronaldo "Czarny Polak" Miranda vs Tomek Olejnik oraz Kacper "Polish Machine" Miklasz vs Daniel "Hunter" Więcławski.

Cała gala Prime Show MMA 5 za darmo?

Gdzie cała gala Prime Show MMA 5 za darmo? Jeśli chcemy obejrzeć całą galę Prime Show MMA 5, to musimy wykupić pay-per-view. Koszt dostępu to 34,99 i możemy go wykupić na stronie primemma.tv.

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, a także pamiętaj o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start. Otrzymasz również 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!