W niedzielny wieczór 10 grudnia uwaga polskich fanów będzie skupiona na mistrzowskiej walce Mateusza Masternaka. Polak stanie bowiem do walki o pas WBO. Czy można obejrzeć walkę Masternak vs Smith za darmo? Gdzie oglądać Masternak vs Smith za darmo?

Masternak vs Smith - darmowy stream

Gdzie obejrzeć Masternak vs Smith za darmo? Gala w Bournemouth, na której dojdzie do walki Masternak vs Smith w Polsce będzie transmitowana w TVP Sport. Oznacza to, że całą galę polscy kibice będą mogli zobaczyć za darmo!

Galę Masternak vs Smith, którą można typować z kodem promocyjnym Superbet, będzie można również zobaczyć w internecie. Transmisja Masternak vs Smith za darmo odbędzie się na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Masternak vs Smith - darmowa transmisja

Darmowa transmisja Masternak vs Smith to coś, czego kibice sportów walki w naszym kraju będą poszukiwać. Całą galę Masternak vs Smith, na której dojdzie do walki o pas WBO, będzie można zobaczyć za darmo w TVP Sport.

Gdzie obejrzeć Masternak vs Smith za darmo?

Walka Masternak vs Smith za darmo? W Polsce jest to możliwe. Całą galę Masternak vs Smith za darmo można obejrzeć na TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej sport.tvp.pl.