Już dziś hitowa gala KSW Epic. W walce wieczoru tej gali dojdzie do niezwykle wyczekiwanego starcia Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem w boksie. Czy można obejrzeć galę KSW Epic za darmo? Gdzie oglądać KSW Epic za darmo?

KSW Epic - darmowy stream

Gala KSW Epic za darmo? Niestety, ale nie jest to niemożliwe. KSW Epic, które można obstawiać wykorzystując kod promocyjny Superbet, obejrzysz poprzez wykupienie pay-per-view na kswepic.tv lub wykupując subskrypcję na CANAL+ online.

Jest też trzecia opcja - możemy również otrzymać kod PPV od bukmachera Fortuna. Aby to zrobić załóż konto w Fortunie z naszego reflinku i wpisz kod: KSWKOD. Po rejestracji należy wpłacić min. 25 PLN i postawić zakład za min. 10 PLN na KSW Epic zawierający min. 2 zdarzenia.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i aktualizowane na bieżąco wyniki KSW Epic. Wystarczy kliknąć w poniższy baner.

relacja ksw epic

KSW Epic - darmowa transmisja dwóch pierwszych walk

Gala KSW Epic, którą w pełni można obstawiać wykorzystując kod promocyjny Superbet, nie będzie dostępna za darmo. Federacja KSW postanowiła jednak wziąć przykład z organizacji freakowych i wyemituje dwie pierwsze walki KSW Epic za darmo. Transmisja będzie dostępna na "Kanale Sportowym" na YouTube.

Aby móc obejrzeć KSW Epic w całości, należy wykonać kilka prostych czynności:

  • Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę kswepic.tv
  • Zarejestruj konto
  • Zaloguj się
  • Naciśnij przycisk KUP DOSTĘP
  • Wybierz wariant Basic lub Premium
  • Potwierdź zakup

Gdzie obejrzeć całe KSW Epic za darmo?

Cała gala KSW Epic za darmo? Na ten moment nic nie wskazuje na to, aby fani KSW kiedykolwiek mieli możliwość oglądania gal tej federacji za darmo. Największa polska organizacja MMA już od dawna bowiem transmituje swoje gale wyłącznie w systemie pay-per-view.