Już dziś historyczna gala KSW 93. Będzie to bowiem pierwsze wydarzenie polskiej federacji we Francji. W walce wieczoru tej gali dojdzie do pojedynku Salahdine'a Parnasse z Valeriu Mirceą o pas wagi lekkiej. Czy można obejrzeć galę KSW 93 za darmo? Gdzie oglądać KSW 93 za darmo?

KSW 93 - darmowy stream

Aktualnie oglądanie gal KSW za darmo nie jest możliwe. Wszystkie wydarzenia, organizowane przez federację KSW są transmitowane tylko za pośrednictwem platformy Viaplay. Koszt pakietu, który pozwoli na obejrzenie KSW 93, wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i aktualizowane na bieżąco wyniki KSW 93.

relacja ksw 93

KSW 93 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja gali KSW 93, którą w pełni można obstawiać wykorzystując kod promocyjny Superbet, jest poszukiwana przez wielu kibiców. Organizacja KSW nie decyduje się jednak na transmisje swoich wydarzeń za darmo. Gale KSW można obejrzeć wyłącznie po wykupieniu dostępu do Viaplay.

Gdzie obejrzeć całe KSW 93 za darmo?

Cała gala KSW 93 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby fani KSW kiedykolwiek doczekali się oglądania gal tej organizacji za darmo. Największa polska federacja MMA już od wielu lat transmituje swoje gale tylko w systemie PPV. Na ten moment jedyną opcją, aby obejrzeć wszystkie walki nadchodzącej gali jest KSW 93 w PPV.