Już dziś odbędzie się KSW 90. W walce wieczoru warszawskiej gali zobaczymy starcie w wadze ciężkiej. Arkadiusz Wrzosek przywita w okrągłej klatce KSW Ivana Vitasovica. Czy można obejrzeć galę KSW 90 za darmo? Gdzie oglądać KSW 90 za darmo?

KSW 90 - darmowy stream

Gala KSW 90 za darmo? Na ten moment niestety jest to niemożliwe. Wszystkie gale, organizowane przez federację KSW są transmitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Koszt pakietu, który obejmuje gale KSW, wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 90. Wystarczy kliknąć w poniższy baner.

relacja ksw 90

KSW 90 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja gali KSW 90, którą w pełni można obstawiać wykorzystując kod promocyjny Superbet, jest niezwykle pożądana. Federacja KSW od wielu już lat stawia na transmisję w PPV. Gale KSW można obejrzeć jedynie po wniesieniu dodatkowej opłaty, czy to poprzez serwis ksw.tv, czy platformę Viaplay.

Gdzie obejrzeć całe KSW 90 za darmo?

Cała gala KSW 90 za darmo? Na ten moment nic nie wskazuje na to, aby fani KSW kiedykolwiek mieli możliwość oglądania gal tej organizacji za darmo. Największa polska federacja MMA już od dawna transmituje swoje gale wyłącznie w systemie pay-per-view. Obecnie jedyną możliwością, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali jest KSW 90 w PPV.