Gala KSW 88 odbędzie się w Radomiu. Wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością, a więc osoby, które nie zdążyły zakupić biletów, będą zmuszone obejrzeć galę przed ekranem telewizora bądź komputera. Czy można obejrzeć galę KSW 88 za darmo? Gdzie oglądać KSW 88 za darmo?

KSW 88 - darmowy stream

Gala KSW 88 za darmo? Aktualnie niestety nie jest to możliwe. Wszystkie gale, organizowane przez federację KSW są transmitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Koszt pakietu, który zawiera gale KSW, wynosi 55 PLN/miesiąc.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 88. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

ksw reklama relacji

KSW 88 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja gali KSW 88, którą w pełni można obstawiać wykorzystując kod promocyjny Superbet, jest czymś niezwykle pożądanym przez kibiców. Organizacja KSW jednak od wielu już lat transmituje swoje wydarzenia jedynie po wniesieniu dodatkowej opłaty, czy to poprzez serwis ksw.tv, czy platformę Viaplay.

Gdzie obejrzeć całe KSW 88 za darmo?

Cała gala KSW 88 za darmo? Na ten moment nie zanosi się na to, aby kibice kiedykolwiek mieli możliwość oglądania KSW za darmo. Największa polska federacja MMA już od dawna transmituje swoje wydarzenia wyłącznie w systemie pay-per-view. Obecnie jedyną możliwością, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali jest KSW 88 w PPV.