Gala KSW 88 odbędzie się już 11 listopada. W walce wieczoru dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku między Danielem Rutkowskim a Patrykiem Kaczmarczykiem. Gdzie obejrzeć KSW 88? Transmisja KSW 88 będzie dostępna na Viaplay.

Cena PPV KSW 88

Od grudnia 2021 roku gale KSW w Polsce są transmitowane wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Jeśli chcemy obejrzeć transmisję KSW 88, którą można typować z kodem promocyjnym Superbet, należy zapłacić za subskrypcję, która umożliwi nam pełen dostęp do całej platformy.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki KSW 88. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

ksw reklama relacji

Aktualnie platforma Viaplay oferuje swoim klientom trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy mieć możliwość obejrzenia całej karty walk KSW 88, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest także opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, co sprawi, że miesięczna cena wyniesie 44 PLN.

[najblizsze-gale]

Warto też zaznaczyć, że w krajach gdzie Viaplay nie jest dostępne, dostęp można wykupić na stronie ksw.tv. Tam cena dostępu do wydarzenia kosztuje 40 PLN.

KSW 88 - transmisja za darmo

Czy KSW 88 za darmo jest możliwe? KSW już od dawna nie decyduje się na transmisję swoich gal za darmo. Aby uzyskać dostęp do każdego wydarzenia największej organizacji MMA w Europie, należy wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW. W krajach gdzie Viaplay nie jest dostępny trzeba zapłacić za pay-per-view za pośrednictwem ksw.tv.