KSW 85 zbliża się wielkimi krokami. To właśnie podczas tej gali zobaczymy aż dwie walki o pas mistrzowski. W co-main evencie Ibrahim Chuzhigaev powalczy z Bogdanem Gnidko o prym w wadze półciężkiej, a w walce wieczoru kibice zobaczą starcie Salahdina Parnassa z Robertem Ruchałą o pas wagi piórkowej. Czy można obejrzeć galę KSW 85 za darmo? Gdzie oglądać KSW 85 za darmo?

KSW 85 - darmowy stream

Gala KSW 85 za darmo? Aktualnie niestety nie jest to możliwe. Wszystkie gale organizacji KSW, które w pełni można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), są emitowane wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay. Dostęp do tej platformy kosztuje 55 PLN/miesiąc.

KSW 85 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja KSW 85 to coś, czego z pewnością pragną kibice. Organizacja KSW od wielu już lat transmituje swoje wydarzenia jedynie po wniesieniu dodatkowej opłaty, czy to poprzez serwis ksw.tv, czy platformę Viaplay.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

Gdzie oglądać całe KSW 85 za darmo?

Cała gala KSW 85 za darmo? Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby w przyszłości kibice mieli możliwość oglądania KSW za darmo. Największa polska organizacja MMA już od wielu lat transmituje swoje wydarzenia wyłącznie w płatnych serwisach. Obecnie jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki największej gali MMA w Europie to KSW 85 w PPV.

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!