Gala KSW 85 będzie już ósmym wydarzeniem zorganizowanym przez tę polską federację w tym roku. Dojdzie na niej do aż dwóch starć mistrzowskich, zatem gala, która odbędzie się w Nowym Sączu zapowiada się pasjonująco. Transmisja KSW 85 dostępna będzie na Viaplay.

Cena PPV KSW 85

Od grudnia 2021 wyłączne prawa do transmisji gal KSW ma platforma streamingowa Viaplay. Aby móc obejrzeć transmisję z KSW 85, którą w pełni można typować w LVBET (odbierz kod promocyjny LVBET), należy zatem wykupić subskrypcję, która umożliwi nam pełen dostęp do całej platformy.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

Aktualnie platforma Viaplay oferuje swoim klientom trzy pakiety subskrypcji. Jednak jeśli chcemy móc oglądać gale KSW, musimy zdecydować się na zakup pakietu Viaplay Total. Jego cena to 55 PLN/mies, a subskrypcję możemy anulować w dowolnym momencie. Do wyboru jest również opcja wykupienia pakietu na rok. Wtedy otrzymamy 20% rabatu, przez co miesięczna cena zmaleje do 44 PLN.

Warto też zaznaczyć, że w krajach gdzie Viaplay nie jest dostępne, wciąż dostępna jest możliwość zakupu na stronie ksw.tv. Tam cena dostępu do wydarzenia kosztuje 40 PLN.

KSW 85 - transmisja za darmo

Czy KSW 85 za darmo jest możliwe? Aktualnie organizacja KSW nie publikuje swoich gal za darmo. Aby mieć dostęp do każdej gali największej organizacji MMA w Europie, trzeba wykupić subskrypcję na platformie streamingowej Viaplay, która ma wyłączne prawa do transmisji KSW.

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!