Gala FAME MMA 21, na której dojdzie do debiutu Tomasza Adamka we freakach, zbliża się wielkimi krokami. Jednak czy można obejrzeć FAME MMA 21 za darmo? Sprawdź gdzie oglądać FAME MMA 21 za darmo!

FAME MMA 21 - darmowy stream

Galę FAME MMA 21, na której dojdzie do walki Adamek vs Bandura, wyemituje platforma Canal+ Online. Oznacza to, że nie ma możliwości obejrzenia jej za darmo. Aby zobaczyć FAME MMA 21, należy wykupić dostęp do platformy Canal+ Online oraz pay-per-view na galę FAME, którą można typować z kodem promocyjnym Betclic.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki FAME MMA 21. Wystarczy kliknąć w poniższy baner.

relacja fame mma 21

FAME MMA 21 - darmowa transmisja

Darmowa transmisja FAME MMA 21 to coś, czego kibice frak fightów w Polsce będą poszukiwać. Całą galę będzie można oglądać wyłącznie w Canal+ Online.

Organizacja FAME MMA udostępnia jednak za darmo dwie pierwsze walki każdej gali. W ten sposób federacja chce zachęcić widzów do kupna PPV. Kibice za darmo zobaczą studio oraz dwie pierwsze walki. W przypadku FAME MMA 21 będą to pojedynki Mrozzo vs Młody Ninja oraz Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska.

Gdzie obejrzeć FAME MMA 21 za darmo?

Gali FAME MMA 21 niestety nie zobaczymy za darmo. Aby obejrzeć to wydarzenie, musimy wykupić dostęp do platformy Canal+ Online, a także pay-per-view na galę.