Po ponad dwudziestu galach organizacja FAME MMA rezygnuje z klasycznego pay-per-view. Transmisja FAME MMA 21 będzie dostępna wyłącznie w Canal Plus Online. Sprawdź jak wykupić dostęp do gali oraz ile kosztuje FAME MMA 21 w Canal Plus.

FAME MMA 21 - gdzie oglądać

Przez ponad pięć lat federacja FAME MMA pokazywała swoje wydarzenia w pay-per-view. Od najbliższej gali się to zmieni. Organizacja podpisała bowiem umowę z Canal+. W konsekwencji FAME MMA 21 będzie można oglądać tylko w CANAL+ online. Całą galę można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Jak wykupić FAME MMA 21?

Dostęp do FAME MMA 21 można wykupić na dwa sposoby. Wszystko zależy od tego, czy jesteśmy już klientami Canal Plus, czy nie. Poniżej prezentujemy obie możliwości.

  • Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę famemma.tv
  • Kliknij czerwony przycisk KUP DOSTĘP
  • Zarejestruj konto lub zaloguj się do CANAL+ online
  • Wybierz metodę płatności
  • Zapłać

FAME MMA 21 - cena PPV

Współpraca na linii FAME MMA - Canal+ sprawiła, że cena za dostęp do gali stała się niestety wyższa. Cena za dostęp do FAME MMA 21 wynosi 49 PLN.

Możemy co prawda zapłacić za galę 39 PLN, jednak wtedy jesteśmy zobowiązani do wykupienia subskrypcji CANAL+ online, a co za tym idzie do regularnych płatności. Jeśli zależy nam tylko na obejrzeniu FAME MMA 21, musimy pamiętać, aby anulować subskrypcję po gali.

Jeżeli natomiast jesteśmy już klientem CANAL+ online, musimy dokonać dodatkowej płatności w wysokości 39 PLN. To jednak nie koniec opłat, bowiem w kolejnym miesiącu nasza standardowa opłata subskrypcji wzrośnie o 10 PLN. W konsekwencji zapłaci zatem za galę 49 PLN.

fame mma 21 canal plus

FAME MMA 21 - transmisja za darmo

Czy można obejrzeć FAME MMA 21 za darmo? Nadchodząca gala nie będzie możliwa do obejrzenia za darmo. Można z przekonaniem stwierdzić, że gale organizacji FAME MMA nigdy nie będą dostępne w otwartym paśmie. Organizacja ta wyrobiła sobie bowiem już taką markę, że nie musimy promować swoich wydarzeń darmową transmisją.