Przed nami historyczna, pierwsza gala Clout MMA. Wydarzenie to zapowiada się niezwykle interesująco. Karta walk zawiera bowiem aż 13 walk. Gdzie obejrzeć za darmo Clout MMA 1?

Clout MMA 1 - darmowy stream

Gala Clout MMA 1 za darmo? Niestety, ale obejrzenie Clout MMA 1 za darmo nie jest możliwe. Organizacja ta zdecydowała się bowiem na transmisję w systemie pay-per-view. Zatem jeśli chcemy obejrzeć całą galę Clout MMA będziemy musieli wykupić dostęp do PPV.

 

Sprawdź wyniki Clout MMA

 

Clout MMA 1 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacje freakowe przyzwyczaiły jednak fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnych kanałach federacji na YouTube. Nie inaczej jest w przypadku nowopowstałej organizacji Clout MMA, której walki możemy typować w Fortunie (odbierz kod promocyjny Fortuna).

Przy okazji gali Clout MMA 1 za darmo będzie można obejrzeć aż dwie pierwsze walki. Patrząc zatem na kartę walk Clout MMA 1 będą to starcia Kacper "Ludwiczek" Bociański vs Mariusz "Super Mario" Sobczak oraz Piotr "Lizak" Lizakowski vs Dominik Skowyra.

Cała gala Clout MMA 1 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę Clout MMA 1 za darmo? Jeśli chcemy obejrzeć całą galę Clout MMA 1, to musimy wykupić pay-per-view. Koszt dostępu to 34,99 PLN lub 39,99 PLN. Zakupu możemy dokonać wyłącznie na stronie cloutmma.tv.

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!