9 października ukazał się wywiad na kanale Karol Gancarz/ Podcast No 13 z nowym nabytkiem Fame MMA chodzi konkretnie o Tomasza Adamka. Sama rozmowa została przeprowadzona w rodzinnej miejscowości pięściarza czyli w Gilowicach, które leżą w województwie śląskim. Podczas 26-minutowej dyskusji “Góral” zdradził kilka informacji na temat dołączenia do największej organizacji freak-fightowej w Polsce.

Tomasz Adamek o Fame MMA 20

Były zawodowy mistrz świata organizacji IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oznajmił, że w 2024 roku kibice freak-fightów zobaczą go dwa razy. Pierwszy raz na wiosnę, a za kolejnym razem wtedy, gdy będzie już gotowy do stoczenia kolejnego pojedynku. Adamek potwierdził jednocześnie również, że wszystkie jego walki w FAME odbędą się w formule bokserskiej, beż żadnego kombinowania, po prostu czysty boks. Rund ma być 6 albo 8.

Kolejną ciekawą wiadomością był fakt taki, że rozmowy z nim kontraktowe prowadził współwłaściciel Fame MMA - Rafał Pasternak, który zaproponował od razu mu dwie walki, a sam “Góral” po analizie kontraktu z adwokatem umowę podpisał.

Co ciekawe Adamek nieoficjalnie zleakował informację, że jubileuszowa edycja Fame MMA 20 ma odbyć się 16 marca w Tauron Arenie Kraków, czyli w największej hali widowiskowej na terenie Polski i on na tej gali ma zawalczyć, choć tutaj pewnie musi to potwierdzić sama organizacja Fame MMA, czy wszystkie te fakty się oficjalnie zgadzają.

Jedno jest pewne, że pomimo 46 lat na karku Tomasz Adamek jest gotowy na nowe wyzwanie, jakim jest spróbowanie sił we freak-fightach, gdzie z miejsca stanie się zarazem największą gwiazdą federacji FAME i wiadome jest to, że na jego walki będą przychodzić wiele młodych ludzi, aby zobaczyć na żywo legendę polskiego boksu zawodowego.