Nie od dziś wiadomo, że social media mają ogromną moc. Każdego dnia przekonujemy się o tym, że niepozorne materiały mogą zapewnić miliony wyświetleń. Tiktoker LatwoGang jest tego świetnym przykładem, gdyż dzięki swojemu sprytowi i sympatii widzów ma szansę na kontrakt w Fame MMA! O co chodzi w całej sytuacji?

Tiktoker na gali Fame MMA dzięki śmiesznemu filmikowi

Latwogang jest tiktokerem, który na swoim profilu TikTokowym zgromadził niemal 920 000 obserwujących! Niektóre materiały młodego chłopaka mają nawet 2 i 3 miliony wyświetleń. Wszystko za sprawą ciekawego dla widzów contentu. Jednym z ciekawszych filmików był ten, w którym Boxdel złożył na jego prośbę podpis, sądząc, że daje autograf. Nie był to jednak zwyczajny podpis.

Okazało się jednak, że jest to umowa walki na Fame MMA. Sam włodarz federacji przyznał pod udostępnionym materiałem, że było to mądre zagranie. Tiktoker jednak nie odpuszczał i w kolejnym materiale stwierdził, że jeśli Boxdel da mu walkę, to on wytatuuje sobie jego ksywkę. Pokazał przy tym, że jego rodzice nie są fanami takich urozmaiceń ciała.

Mężczyzna finalnie ugiął się pod prośbami chłopaka i nagrał z nim tiktoka, w którym podkreślił, że dzięki widzom może dojść do podpisania kontraktu. 200 000 polubień miało zagwarantować Latwogang przepustkę do walki. Kolejne setki tysięcy miały wpływać na to, jak wielkie będzie jego wynagrodzenie. Po 2 dniach filmik został wyświetlony ponad 3 miliony razy, a liczba jego polubień opiewa na niemal 940 tysięcy!

Czy to oznacza, że zobaczymy chłopaka już na Fame MMA 18? O tym przekonamy się niebawem!