Czas na pierwszą galę The War, czyli pojedynki ekip na gołe pięści! Kiedy gala The War? The War gdzie – co wiadomo o lokalizacji gal? The War transmisja PPV – ile kosztowało? The War bilety – czy można było obejrzeć galę na żywo? Kto na The War – jacy zawodnicy wystąpili na premierowej gali? Walki The War, czyli jak wygląda karta walk i drabinka turnieju The War? Wyniki The War - kiedy je poznaliśmy?

Kiedy gala The War?

Kiedy gala The War – to pytanie z pewnością zadawali sobie kibice, którzy nie mogli doczekać się nowego projektu na polskim rynku sportów walki. Odpowiedź na to, kiedy pierwsza gala The War, poznaliśmy w okolicach czerwca 2021 roku. Właśnie na dzień 11 czerwca była bowiem zaplanowana pierwsza gala The War. Sobota to więc nie tylko otwarcie piłkarskiego EURO 2020 (sprawdź typy na EURO 2020), ale również premierowa, krwawa gala pojedynków na gołe pięści.

Początek gali The War I zaplanowany był na godzinę 19.00.

The War gdzie?

The War gdzie, czyli w jakim miejscu odbyła się gala The War I? Lokalizacją gali był Toruń, o czym poinformowała organizacja, reklamując sprzedaż biletów na premierowe wydarzenie.

The War transmisja PPV

The War transmisja PPV, czyli jak obejrzeć galę? The War I była transmitowana w PPV, a dostęp do gali można było wykupić na oficjalnej stronie wydarzenia. Koszt PPV na galę The War I rozpoczynał się od 29,90 złotych.

The War bilety

The War bilety – czy można było je kupić? Pierwotnie gala The War miała odbyć się w innym terminie, jednak w związku z poluzowaniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, termin został ustalony na dzień 11 czerwca. Okazało się bowiem, że przynajmniej część hali będzie mogła być zapełniona kibicami.

The War bilety były w sprzedaży na oficjalnym fanpage'u organizacji na Facebooku. Bilet zwykły kosztował 700 złotych, a wejściówka VIP – 1000 złotych. Nie ulega więc wątpliwości, że oba warianty to wybitnie limitowana edycja dla największych fanów tego typu pojedynków.

Kto na The War?

Kto na The War, czyli kto zawalczył na pierwszej gali? Przede wszystkim jej... organizator, czyli Denis Załęcki, który powalczył w turnieju w barwach mieszanej ekipy Elany i Stali. W klatce zobaczyliśmy jeszcze trzy inne ekipy, które powalczyły w turnieju o 150 tysięcy złotych. Były to drużyny Górnika Wałbrzych, Sportowej Wisłoki Dębica i Sithowie.

Z kolei w turnieju 1 vs 1 udział wzięli Michał “Komandos” Więcławski, Adam “Viking” Biegański, Arkadiusz „Aras” Dembiński, Dawid “Grom” Rachwał, Nazar “Młot” Onyshchenko, Dominik “Dżinks” Szymczak, Dawid “Żołnierz” Skowroński i Sergiusz Zając.

Zobacz także: Typy Wotore

Walki The War

Walki The War zapowiadały się więc niezwykle emocjonująco. W klatce zobaczyliśmy bowiem legalne ustawki, w których nie brakowało krwi i efektownych skończeń. Nie ulegało wątpliwości, że emocji dodawał również fakt, że do wygrania były naprawdę spore pieniądze. W turnieju 3 vs 3 najlepsza ekipa miała zgarnąć 150 tysięcy złotych, z kolei w turnieju 1 vs 1 triumfator opuścił Toruń bogatszy o 50 tysięcy złotych. Było więc o co walczyć!

Choć walki The War nie były dostępne do obstawiania u bukmacherów, sprawdź Typy Dnia - również na sporty walki!

The War karta walk, drabinka turnieju The War

The War karta walk, czyli jak wyglądała drabinka turnieju 3 vs 3 i 1 vs 1?

Wyniki turnieju 3 vs 3:

Elana&Stal pokonała Sithów
Górnik Wałbrzych pokonał Sportową Wisłoka Dębica

Finał turnieju 3 vs 3 został przełożony na galę The War II z powodu licznych kontuzji w szeregach Górnika Wałbrzych.

Turniej 1 vs 1:

Viking pokonał Dżinksa
Aras pokonał Żołnierza
Zając pokonał Komandosa
Grom pokonał Młota

Viking pokonał Arasa
Zając pokonał Groma

Viking pokonał Zająca - finał turnieju 1 vs 1

Termin gali11 czerwca
Gwiazda galiDenis Załęcki
Lokalizacja galiToruń
Transmisja PPVTak

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Kiedy pierwsza gala The War?

Pierwsza gala The War odbyła się 11 czerwca.

Czy gala The War odbędzie się w systemie PPV?

Tak, gale The War organizowane są w systemie PPV.